Półkolonie sportowe 2024

Terminy:
29 lipca - 2 sierpnia | 8-13 sierpnia 2024

Miejsce zbiórki:
COS Szczyrk lub SP1 w Szczyrku.

Program:
wycieczki górskie, aquapark, basen, rolki, gry i zabawy w terenie, zajęcia ogólnorozwojowe, ognisko i wiele innych atrakcji…

Cena:
700 zł* (zaliczka w wysokości 200 zł płatna na konto klubowe do 31 maja)

*cena obejmuje: opiekę, wyżywienie (codzienne obiady), przekąski, wstępy na obiekty

Półkolonia Sportowa dla dzieci w wieku od 5-18 lat

Międzygminny Klub Sportowy Skrzyczne Szczyrk zaprasza na 5-dniowe zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży na terenie Szczyrku i okolicy. Są to zajęcia multisportowe, naszym celem jest nauka oraz doskonalenie jazdy na rolkach, rowerze (również jazda MTB) i pływania. Prowadzone będą również zajęcia ogólnorozwojowe, na których nie zabraknie codziennego stretchingu oraz zabaw.

Jeden dzień przeznaczony będzie na wycieczkę górską, połączoną z grą terenową, podczas której będziemy również piekli kiełbaski na ognisku.

Odwiedzimy również aquapark „Aries”. Każdy z uczestników na zakończenie dostanie pamiątkowy prezent.

Dla starszych, zaawansowanych zawodników mamy również propozycję

Zapraszamy na 5 dniowy, profesjonalny trening sportowy. Zajęcia będą odbywały się na: siłowni, stadionie, basenie. Nie zabraknie zajęć w terenie, gier zespołowych, treningów równoważnych na slackline, monocyklu.

Doskonalona będzie jazda na rolkach. W planie jest również dłuższa wycieczka rowerowa, połączona ze zjazdami po ścieżkach rowerowych MTB. Jeden dzień będzie przeznaczony na marszobieg po górach, podczas którego odbędzie się pieczenie kiełbasek na ognisku. Każdy dzień rozpoczynał się będzie od wspólnego, porannego stretchingu.

CO POTRZEBUJE DZIECKO?

● sportowa odzież
● rower
● kask na rower
● rolki (jeśli ktoś nie posiada rolek, będą zajęcia zastępcze, ale bardzo zachęcamy do nabycia sprzętu)
● strój na basen (kąpielówki, czepek, okularki)
● codziennie bidon z wodą

Dwa tygodnie przed rozpoczęciem półkolonii utworzymy grupę dla rodziców na WhatsApp, na której będziemy pisać wszystkie szczegóły.

9:15 - poranna gimnastyka, elementy jogi
10:00 - zajęcia ogólnorozwojowe z tematyką szybkości (berki, wyścigi rzędów), zakończone grą
12:00 - obiad, po obiedzie gry i zabawy integracyjne
13:00 - przejażdżka rowerem